Advert
Advert
Advert

ÖZEL TOPLU TAŞIMA ŞOFÖRLERİYLE BULUŞTULAR…

ÖZEL TOPLU TAŞIMA ŞOFÖRLERİYLE BULUŞTULAR…
Bu içerik 2261 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Toplu Kara Taşıma Şube Müdürlüğü’nce, ilimiz genelinde Belediye denetiminde hizmet veren Özel Toplu Taşıma Araçları (ÖTTA) Kooperatif Başkanları ve şoför esnafına yönelik koordinasyon toplantısı yapıldı.

Toplantıda, Elektronik Bilet Sistemi ve toplu taşıma hizmetlerinde yaşanan aksaklıkların giderilmesi amacıyla kooperatif başkanlıklarına 65 yaş üstü, Engelli, Şehit yakını, Gazi ve Gazi yakınlarına karşı tutum ve davranışlarına yönelik vatandaşlardan gelen şikayetler ve çalışmalar ele alındı.

Bu tür toplantıların önemine dikkat çeken Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Alper Kolukısa, “Bu tür konulardaki hassasiyetler ve şoför arkadaşların ücretsiz taşınma hakkı bulunan vatandaşlara daha hassas davranmaları konularında, trafik kurallarına uyum ve güvenli seyahat konularında yapılması gerekenler hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Önümüzdeki zamanlarda hizmetlerimizi daha iyi şekilde verebilmek için toplantılarımız devam edecek” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500