Advert
Advert
Advert

BAŞKAN İTFAİYE HAFTASINI KUTLADI…

BAŞKAN İTFAİYE HAFTASINI KUTLADI…
Bu içerik 1290 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat 25 Eylül - 1 Ekim tarihleri arası “İtfaiye Haftası” olması nedeniyle Muğla Büyükşehir Belediyesi Milas İtfaiye Grup Amirliğini ziyaret ederek, İtfaiye personelinin haftasını kutladı.

İtfaiye Amiri Yüksel Karaduman ve itfaiye personeli tarafından karşılanan Başkan Tokat, itfaiyecilerin haftasını kutlayarak sohbet etti.

İtfaiye amiri Karaduman, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a çalışmalar hakkında bilgi aktardı. 2016 yılı içerisinde Milas genelinde 754 olaya müdahale ettiklerini söyleyen Karaduman, Muğla genelinde yangınlara ilk müdahale açısından Bodrum birinci, Milas ikinci ve Fethiye de üçüncü sırada yer aldığını belirtti.

İtfaiye Haftası nedeniyle bir konuşma yapan Başkan Tokat; “İtfaiye Haftası bahanesi ile sizlerle hasret giderme fırsatı bulduk. Görevinizin zorluklarının bilincindeyiz. Belediye birimleri arasında risk grubu en yüksek biriminde çalışıyorsunuz. Bizler için her zaman öncelikle sizlerin güvenliği en önde olmalıdır. Mal yerine konulabilir ama insan hayatı konulamıyor. Sizler öncelikle kendi güvenliğinizi daha sonra vatandaşın güvenliği açısından dikkatli olmalısınız. Geçmiş dönemlerde sizlerle çalışmalarımızdan her zaman mutlu olduk. Şimdi Büyükşehir Belediyesi personeli olsanız da yine hep beraberiz. Ben sizlerin İtfaiye Haftanızı kutluyor, iyi bir çalışma ortamı ve kazasız belasız bir yaşam diliyorum” dedi.

Başkan Tokat daha sonra itfaiye personeline çiçek takdim ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500