Advert
Advert
Advert

GÜVENLİK UZMANLARINDAN ZİYARET…

GÜVENLİK UZMANLARINDAN ZİYARET…
Bu içerik 1800 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ, Maden Direktörlüğünde iş sağlığı ve güvenliği hizmeti veren CEMRE OSGB iş güvenliği uzmanları Nevzat Çağlar Tüfekçi ve Fatih Keçeli, Maden İş Yatağan Şubesi Başkanı Osman İlhan'ı şube binasında ziyaret etti.

Ziyarette, Şube Mali Sekreteri Enver Asar, sendika işyeri baştemsilcisi Ahmet Çakır ve İşyeri temsilcisi Ali Gider de hazır bulundu.

Görüşmede, iş güvenliği uzmanlarıyla, işyerlerinde ve sahada, çalışan temsilcileri ve sendika yönetimiyle var olan iyi ilişkilerin daha da geliştirilmesi, işyerlerinde iş kazalarının önlenilmesinde, işveren-işçi-çalışan temsilcileri-sendika yönetimi-iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimlerinin uyumlu çalışmasının önemli rolü bulunduğu ve bu çerçevede işbirliği olanaklarının ileri düzeylere taşınması gerekliliği konuşuldu.

Maden İş Yatağan Şube Başkanı Osman İlhan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; "Örgütlü bulunduğumuz maden iş yerinde bugüne kadar üzücü bir iş kazası olmadı. İşçilerimiz adına çok sevinçliyiz. İş kazalarının olmamasında işveren tarafının ve sizlerin gösterdiği çabayı takdir ediyoruz. Bundan sonra iş kazasının olmaması için işyerlerimizde daha çok işbirliği içinde olmak gerektiğine inanıyoruz. Ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum" dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500