Advert
Advert
Advert

BELEDİYE EMEKÇİLERİNE BİMER EĞİTİMİ…

BELEDİYE EMEKÇİLERİNE BİMER EĞİTİMİ…
Bu içerik 1348 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından Büyükşehir Belediyesi, Menteşe Belediyesi ve MUSKİ çalışanlarına yönelik “BİMER Mevzuatı ve Teknik Kullanımı” konulu eğitim programı gerçekleştirildi.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen eğitim programına BİMER kullanıcısı olan 105 kişi katıldı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Muğla Valiliği BİMER Koordinatörü İsmail Arık, müracaatlara hızlı, doğru ve etkin bir şekilde cevap verilmesi gerektiğini ve eğitimlerin bu konuda önemli olduğunu belirtti. Arık ayrıca uygulamada herhangi bir aksaklığın yaşanmaması için belirli dönemlerde eğitimlerin yapıldığını söyledi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı Ali Zağlı, eğitim programı ile ilgili açıklamasında, “Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü’nden gelen talep üzerine Muğla Valiliği’nden konuyla ilgili eğitmen talep ettik. BİMER Koordinatörü İsmail Arık’ın katkıları ile gerçekleştirdiğimiz eğitimin tüm kullanıcılara faydalı olmasını dilerim” dedi.

Eğitim; BİMER’in teknik kullanımı, dayandığı mevzuat, yıl içerisinde BİMER’e gelen örnek başvuruların incelenmesi ve soru-cevap/görüş-öneri olmak üzere dört aşamada gerçekleştirildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500