Advert
Advert
Advert

MİLAS’IN İLK OTO EKSPERTİZİ AÇILDI…

MİLAS’IN İLK OTO EKSPERTİZİ AÇILDI…
Bu içerik 11956 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas’ta ilk defa ‘araç testi ve ekspertiz’ alanında hizmet verecek olan işyeri açıldı…

Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Balıkesir, Aydın, Aksaray ve Yozgat’ta şubeleri bulunan, ‘araç testi ve ekspertiz’ alanında hizmet veren Otonubil’in Milas Şubesi Halilbey Bulvarı, Üçyol Kavşağı’nda açıldı.

12.nci şubesiyle hizmet vermeye başlayan Otonubil, Pazar günleri hariç haftanın altı günü özel fiyatlarıyla araç testi ve ekspertiz hizmeti verecek.

Son teknoloji cihazlarla hizmet veren Otonubil Milas Şubesi, araçların test sürüşü, araç geçmişi tramer sorgulama, boya kaporta testi, OBD arıza tespit cihaz ile araç testi, makas lift üzerinde araç altı ve şase kontrolü, 101 nokta ekspertiz kontrolü, cihazlar üzerinde Motor testi (DYNO), fren testi, süspansiyon testi, yanal kayma testi ve OBD arıza tespit cihazı ile yaptığı detaylı testlerle ikinci el araç alımı ve satımı gerçekleştiren vatandaşların yanılma payını minimuma indiriyor.

Tarafsız hizmet anlayışı ve yaklaşımı ile araç alım ve satımlarında yaşanan problemleri çözmek ve insanların aracını bilerek almasını ve satmasını sağlayan Otonubil; ekspertiz, oto test merkezi, otonubil garanti gibi hizmetleriyle ikinci el otomobil almayı veya satmayı düşünen herkese büyük avantajlar sunuyor.

İşinin ustası personellerle sunduğu hizmet ile araç almak isteyenler veya arabasının durumunu öğrenmek isteyen herkes Otonubil Milas Şubesi’ne uğrayarak hızlı ve titiz bir şekilde aracına check-up’ını yaptırabilecek.

Yaklaşık 10 günden beri Milaslılara hizmet veren Otonubil Milas Şubesi’nin açılış resmi açılış töreninin önümüzdeki günlerde yapılacağı öğrenildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ferhat ballicam     0000-00-00 05424037574
ferhat ballicam     0000-00-00 Yarin izmirden gelcen suzecexoertiz yapturcan
Özgür     0000-00-00 milas için geç kalmış bi hizmet.. Hayırlısı ile devam etmesi dileğiyle