Advert
Advert
Advert

BAŞARILARINI BAŞKAN TOKAT İLE PAYLAŞTILAR…

BAŞARILARINI BAŞKAN TOKAT İLE PAYLAŞTILAR…
Bu içerik 1582 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Türkiye Hentbol Federasyonu tarafından Amasya’da düzenlenen 2016-2017 Mini Minikler Hentbol turnuvasında Türkiye şampiyonu olma başarısını gösteren, ardından Alanya’da düzenlenen turnuvada da üçüncülük elde eden Milas Belediyespor Hentbol Takımı Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret etti.

Türkiye Hentbol Federasyonu mini minikler kategorisinde İlimizden 1. takım olarak THF Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazanarak 18 Haziran - 23 Haziran tarihleri arasında Amasya'da yapılan ve Türkiye genelinde 22 takımın katılımı ile gerçekleşen şampiyonada zorlu geçen maçların ardından Türkiye şampiyonu olan, ardından Alanya’da düzenlenen turnuvada da üçüncü olma başarısı gösteren Milas Belediyespor Hentbol takımı antrenör ve oyuncuları Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ederek kazandıkları kupa ve madalyaları hediye ettiler.

Ziyaretten ve elde edilen başarılardan memnuniyetini dile getiren Başkan Tokat Hentbol takımı oyuncularına, antrenörleri Yeter Sezer ve Tuğce Handan Demirel’e teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

Başkan Tokat yaptığı konuşmada; “Küçük yaşınıza rağmen elde ettiğiniz başarılar çok büyük. Bundan sonraki süreçte de kendinizi daha da geliştirerek daha büyük başarılara imza atacaksınız. Sizlerle guru duyuyoruz. Belki de bu düzeyde Milas’ın yaşamadığı sevinci yaşattınız. Hentbol sporunun geleceği açısından daha da umutlandık. Milas ismini Amasya ve Alanya’da saygı duyularak büyük başarıyla duyurdunuz. Spor adına ve Milas adına seviniyoruz. Ben sizleri ve antrenörlerinizi tekrar kutluyor başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500