Advert
Advert
Advert

DEMİRKOL’DAN MİLASLILARA TEŞEKKÜR…

DEMİRKOL’DAN MİLASLILARA TEŞEKKÜR…
Bu içerik 1301 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Türk Hava Kurumu Milas Şubesi Başkanı Ahmet Faik Demirkol, Kurban Bayramı’nda kurum tarafından toplanılan derilerle ilgili olarak açıklamalarda bulundu… Her yıl olduğu gibi bu yıl da bekledikleri seviyede Milaslı hayırseverlerin fitre, zekat ve kurban derisi başında bulunduklarını belirten Başkan Demirkol, “90 yaşımdayım. 39 yıldır THK Milas Şubesi Başkanı olarak görev yapıyorum. Allah’a şükür şimdiye kadar yaptığımız tüm çalışmalarda Milaslı hayırseverler bizleri yalnız bırakmadı. Destekte bulunan herkese teşekkür ediyorum” dedi… Demirkol, açıklaması sırasında bu yıl son göre yılı olabileceğini de belirtti…

12 – 15 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen Kurban Bayramı’nın ardından THK Milas Şubesi tarafından yine bu yıl deri toplama çalışması yapıldı. THK Milas Şube Başkanı Ahmet Faik Demirkol, çalışmanın ardından toplanılan deri miktarlarıyla ilgili bilgi aktardı.

Deri toplama işlemleri sırasında THK Milas Şubesi’ne yardımcı olan Milas Kaymakamlığı’na, Milas Belediye Başkanlığı’na, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na, mahalle muhtarlarına ve THK Milas Şubesi Saymanı Cemal Çetin’e teşekkür eden Şube Başkanı Demirkol, “Şuanda 90 yaşındayım. 39 yıldır THK Milas Şube Başkanlığı görevini sürdürüyorum. 39 yıldan beri de Milaslı hayırseverlerin fitre, zekat ve kurban, kurban derisi bağışlarında yoğun ilgisine şahit oldum. Her fırsatta da teşekkürlerimi dile getirmeye çalıştım” dedi.

THK Milas Şubesi olarak bu yıl 7 bin adet koyun, 4 bin 800 adet keçi ve 3 ton sığır derisi topladıklarını ifade eden Başkan Demirkol, “toplanılan derilerden elde edilen gelirler, THK’nın havacılık alanında yaptığı çalışmalarda kullanılacak. Kurum olarak her yıl yine elimizden geldiğince ihtiyaç sahiplerine de yardımcı olmaya çalışıyoruz” dedi.

THK gibi bir kurumda uzun yıllar boyunca görev yapmanın gururu ve onurunu yaşadığını da dile getiren Başkan Demirkol, “90 yaşımdayım. 39 yıldır THK Milas Şubesi Başkanı olarak görev yapıyorum. Allah’a şükür şimdiye kadar yaptığımız tüm çalışmalarda Milaslı hayırseverler bizleri yalnız bırakmadı. Yıllardan beri hizmet verdiğim THK Milas Şubesi’nde bu yıl son yılım olabilir. Destekte bulunan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500