Advert
Advert
Advert

KARİKATÜRCÜLERDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ…

KARİKATÜRCÜLERDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ…
Bu içerik 1225 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi tarafından bu yıl 6’ncısı düzenlenen Uluslararası Turhan Selçuk Karikatür Yarışması’nda ödül almaya hak kazanan karikatüristler Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.

Yarışmada kazandıkları ödüllerini almak için ilçemize gelen İran’lı karikatürist Sajad Rafeei, Ukraynalı Karikatürist Sergey Samendyeav, Jüri üyesi Kamil Masarıcı ve Turhan Selçuk’un Eşi Ruhan Selçuk, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret etti.

Başkanlık Makam odasında gerçekleşen ve Başkan Tokat’ın Eşi Elif Tokat ile Başkan Yardımcısı Zeynep Mat’ın da katıldıkları ziyarette İran’lı karikatürist Sajad Rafeei, düzenlenen yarışma için Başkan Tokat’a teşekkür ederek, “İran’dan eşim ve kızımla beraber geldik. Turhan Selçuk’un büyük ismi ve sizin böylesine bir yarışmayı düzenlemiş olmanızın verdiği mutlulukla ödül törenine katıldık. Böylesine büyük bir yarışmada ödül almaya hak kazanmak gurur verici. Yarışmayı düzenlemenizden dolayı başta Belediye Başkanımıza ve beni ödüle layık gören jüri üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Tokat da, ziyaret için karikatüristlere ve jüri üyelerine teşekkür ederek; “Uluslararası Karikatür yarışması vesilesi ile birçok başka ülkelerden dostlarımız oldu. Sizler de bu dostlar arasına katıldınız. Sizlerin de buraya gelmesinden çok mutlu olduk. Milas çok büyük bir yerleşim yeri olmasa da, sanatı ve özellikle de karikatürü seven bir ilçe. Ulusal ve uluslararası alanda büyük önemi olan böylesine bir yarışma düzenlemekten ve yarışmanın da belli seviyelere gelmesinden çok memnunuz. Ben, sizlere tekrar ilçemize geldiğiniz ve karikatür sanatına verdiğiniz destek için teşekkür ediyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500