Advert
Advert
Advert

KIZILAY'DAN 150 ÖĞRENCİYE DESTEK...

KIZILAY'DAN 150 ÖĞRENCİYE DESTEK...
Bu içerik 1742 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Türk Kızılayı Milas Şubesi, ilçemizdeki ihtiyaç sahibi öğrenciler için yardım elini uzatmaya devam ediyor… Türk Kızılayı Milas Şubesi Başkanı Mustafa Gezginci 2016 - 2017 eğitim öğretim yılında da ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik bir yardım çalışması başlatarak, eğitime katkıda bulunacaklarını ifade etti…

Kızılay Milas Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri’nin de katıldığı toplantıda yapılan çalışma hakkında bilgi aktaran Milas Şube Başkanı Gezginci, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da ilçemizde bulunan ihtiyaç sahibi öğrencilerimize eğitim öğretim yılında destek olmak amacıyla kırtasiye yardımında bulunacağız. Bu kırtasiye malzemelerinin temininde bizlere yardımcı olan tüm hayırseverlerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

150 öğrenci için hazırlanan ve içerisinde kalem, defter, silgi, kalem tıraş, boya takımı gibi kırtasiye malzemelerinin bulunduğu paketlerin önümüzdeki günlerde öğrencilere ulaştırılacağı öğrenildi.

28 kurban bağışı...

Gezginci, Kurban Bayramı dolayısıyla 28 hayırseverin Kızılay’a ulaşarak kurban bağışında bulunduğunu belirterek, bağışçılara teşekkür etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500