Advert
Advert
Advert

ALİCAN KOMİSER GÖZYAŞLARIYLA UĞURLANDI…

ALİCAN KOMİSER GÖZYAŞLARIYLA UĞURLANDI…
Bu içerik 8324 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Görev Şehidi Komiser Yardımcısı Alican Döğüşcü’nün naaşı Muğla İl Emniyet Müdürlüğünde düzenlenen törenin ardından defnedilmek üzere memleketi Osmaniye’nin Kadirli ilçesine götürüldü…

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü’nde düzenlenen törene Muğla Valisi Amir Çiçek, Garnizon ve İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Yavuz Özfidan, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Milas Kaymakamı Fuat Gürel, Milas İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Cüneyt Yörükoğlu, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Menteşe Kaymakam Vekili Vali Yardımcısı Kamil Köten, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, şehit ailesi, mesai arkadaşları, askeri ve sivil erkan, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile yakınları katıldı.

Şehit Komiser Yardımcısı Alican Döğüşcü’nün kahramanlığına vatan ve milletseverliğine pek çok kez şahit olduğunu belirten Vali Amir Çiçek şehit düşen Komiser Döğüşcü'ye Allah'tan rahmet dileyerek, ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diledi.

Milas Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amiri olarak görev yaparken Şehit olan Komiser Yardımcısı Alican Döğüşcü’nün görevi süresince üstün görev anlayışı, yüksek ahlakı ve disiplini ile ülkemize, milletimize ve teşkilatımıza sadakatle hizmet ettiğini, başarılı ve örnek bir personel olduğunu belirten İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya “Teşkilatımız ve milletimiz vermiş olduğu hizmetleri asla unutmayacaktır. Bugün meslektaşımızı elim bir kazada kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Başımız sağ olsun” dedi.

Şehit Komiser Alican Döğüşcü düzenlenen törenin ardından gözyaşları içerisinde defnedilmek üzere memleketi Osmaniye’nin Kadirli ilçesine götürüldü.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500