Advert
Advert
Advert

KIRSAL MAHALLELERE HİZMETLER SÜRÜYOR…

KIRSAL MAHALLELERE HİZMETLER SÜRÜYOR…
Bu içerik 1853 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi’nin, kırsal mahallelerde bir yandan yollar açarken diğer yandan da mevcut yolları genişletip parke taşı döşeme çalışmalarıyla, ayrıca okul ve camilerin bakım ve onarımı, sosyal alanlar kazandırma, parklar, asfalt ve stabilize yollar yaparak hemşehrilerimizin yaşam koşullarının iyileştirilmesi yönünde hizmet adımlarını sürdürdüğü bildirildi.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, geçtiğimiz aylarda Akçalı, Çandır, Hisarcık, Narhisar, Göldere, Gölyaka, Kılavuz, Selimiye, Derince ve Yeniokul mahallelerinde muhtar ve vatandaşlarla bir araya gelen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, eksikliklerin bir an önce tamamlanması için ekiplere talimat vermiş, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri de bu alanlarda çalışma başlatmıştı.

Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte kırsal mahallelerin de çehresi değişmeye başladı.

Belediye Basın Bürosunun konuyla ilgili olarak ilettiği bilgi notunda, yapılan çalışmalardan memnun kalan mahalle sakinlerinin, “Belediye Başkanımızın sorunlarımızı bizzat yerinde görmesi ve tespit etmesi güzel bir davranıştı. Yapılan çalışmalar neticesinde yollarımızın ve mahallelerimizin eksikliklerinin bir an önce giderilmesi bizleri memnun etti. Mahallelerde gerçekten güzel hizmetler yapıldı. Yollar, parklar ve sosyal alanlar kazandırıldı. Yapılan çalışmalar nedeniyle Milas Belediye Başkanımız Muhammet Tokat'a teşekkür ediyoruz" diye konuştukları belirtildi.

Başkan Tokat ise, 132 mahalleye imkanlar doğrultusunda eşit hizmet götürdüklerini ve eksiklikleri bir bir gidererek sorunları çözüme kavuşturduklarını dile getirdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500