Advert
Advert
Advert

BÜYÜK HAYALLERİ OLAN KÜÇÜK SPORCULAR…

BÜYÜK HAYALLERİ OLAN KÜÇÜK SPORCULAR…
Bu içerik 1316 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Gelecekte büyük ve başarılı futbolcular olmak isteyen yüzlerce küçük futbolcunun futbolun inceliklerini ve ayrıntılarını öğrenme çabaları Milas Stadyumunun yeşil çimleri üzerinde devam ediyor.

Milasgücü spor kulübünün bünyesinde futbol çalışmaları yapan minik futbolcular geleceğin birer yıldız futbolcuları olma hayallerini antrenörlerinin verdiği talimatlara uyarak gösteriyorlar.

Milasgücü spor kulübünün yıldız futbolcuları antrenörleri Mehmet Kabak ve Recep Çay nezaretinde Milas Stadyumunda futbol antrenmanlarına haftanın beş günü devam ediyorlar.

Milasgücü spor kulübü yaz futbol okulu antrenörü Recep Çay gazetemiz yaptığı açıklamada yaz futbol okulu çalışmalarının son derce güzel ve iyi gittiğini belirterek küçük futbolcular arasında futbola yeteneği olan birçok futbolcunun olduğunu söyledi.

Yaz futbol okulunun okulların açılma tarihine kadar hafta içi günlerde daha sonra da hafta sonlarında devam edeceğini vurgulayan antrenör Recep Çay “Milasgücü olarak hedefimiz futbola yetenekli sporculara kulüp bünyemizde lisans çıkartarak lig maçlarımızda yer almalarını sağlamaktır” dedi.

Milasgücü spor kulübü olarak bu yaz yüzlerce minik ve küçük sporculara sıcak yaz günlerinde spor yaptırmanın keyfini yaşadıklarını belirten çalıştırıcı Recep Çay yaz spor okuluna katılımları için tüm sporcu çocuklarımız ve ailelerine teşekkür ettiğini söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500