Advert
Advert
Advert

YANAN FABRİKADA İNCELEME…

YANAN FABRİKADA İNCELEME…
Bu içerik 6206 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizde bulunan bir balık temizleme ve paketleme fabrikasında çıkan ve kısa sürede büyüyen yangının ardından demir yığınına dönen tesise güvencesi altında olduğu sigorta şirketi tarafından hasar kaydının ve yangının çıkış nedeninin tespiti için ekspertiz gönderildi…

2 Eylül Cumartesi günü Güllük Mahallesi sınırları içerisinde yer alan Sürsan A.Ş.’ye ait balık temizleme ve paketleme fabrikasında yangın çıkmıştı.

Yangına Milas Orman İşletme Müdürlüğü bünyesinde görev yapan 2 yangın söndürme uçağının havadan, çok sayıda itfaiye ekibinin ise saatlerce karadan yaptığı müdahalenin ardından kontrol altına alınarak yapılan soğutma çalışmalarının ardından tamamen söndürülmüştü.

Tesiste meydana gelen yangında herhangi bir can kaybı yaşanmazken, işletmede büyük çaplı maddi zarar meydana geldi.

Yangının ardından tesisin güvencesi altında olduğu sigorta şirketi tarafından hasar kaydının ve çıkış nedeninin tespit edilmesi için ekspertiz gönderilerek inceleme çalışmaları başlatıldı.

Çıkış nedeni araştırılıyor…

Meydana gelen yangının ardından binada yapılan ilk incelemelerde yangının çıkış nedeni araştırılıyor. Yangının kesin çıkış nedeni itfaiye ekiplerinin ve ekspertizlerin yaptığı incelemelerin ardından netlik kazanacağı öğrenildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500