Advert
Advert
Advert

FIAT, MİLAS’TA EZBER BOZACAK…

FIAT, MİLAS’TA EZBER BOZACAK…
Bu içerik 4970 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Yaklaşık 2 ay önce tüm Türkiye’de olduğu gibi Bodrum Yön Otomotiv’deki showroomda yerini alan Fiat Egea Hatcback’in tanıtımı için oluşturulan ‘Ezber Bozanlar’ kampanyası kapsamında 2 il ve Milas dahil olmak üzere 5 ilçedeki esnafla buluşacak…

Tofaş, 1 milyar dolarlık yatırımla hayata geçirdiği otomobil projesinin ikinci kompakt sınıf modeli Fiat Egea Hatchback, tüm Türkiye’de olduğu gibi Yön Otomotiv’deki yerini aldı.

Fiat’ın 2 Egea serisi ve Fiat 500x’in tanıtımı için ‘Ezber Bozanlar’ kampanyası oluşturuldu. Kampanya kapsamında 4 Egea Kızı; Denizli, Uşak, Milas, Fethiye, Ortaca, Marmaris ve Bodrum’da esnaflarla bir araya gelecek. Bölge esnafıyla buluşacak olan 4 Egea Kızları, kampanya hakkında bilgiler aktaracak ve isteyen esnaflara da test sürüşü imkanı sağlayacak.

29 Ağustos – 6 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek projede; 2 gün Denizli, 2 gün Fethiye, 1 gün Uşak, 1 gün Bodrum, 1 gün Milas ve 1 gün Ortaca ve Marmaris’te bulunan esnaflar ziyaret edilecek.

Kampanya başladı…

Kampanya hakkında açıklama yapan Yön Otomotiv Fiat Genel Müdürü Okan Manisalı, “Yön Otomotiv Egea Sedan’ı tanıttığı ‘Çok Mu Çekiciyiz’ projesinden sonra Egea Hatchback’i Denizli, Fethiye ve Bodrum’da müşterileri ile tekrar buluşturabilmek için ‘Ezber Bozanlar’ projesini gerçekleştiriyor. Yön Otomotiv pazarlama ve organizasyon ekibinin de yer aldığı Ezber Bozanlar projesi 3 araç ve toplamda 4 Egea Kızı ile 29 Ağustos pazartesi günü başlamış bulunmakta. Proje kapsamında 29 Ağustos – 6 Eylül tarihleri arasında Denizli, Uşak, Milas, Fethiye, Ortaca, Marmaris ve Bodrum’da ziyaretlerde bulunacaklardır” dedi.

Egea Hatchback’in özellikleri…

Yeni çıkan Egea Hatchback’in özellikleri hakkında da bilgiler aktaran Manisalı, “C segmenti dışında sedan modeliyle hemen hemen aynı tasarım özelliklerine sahip olan hatchback, 4370 mm uzunluğunda, 1790 mm genişliğinde ve 1500 mm yüksekliğinde. Egea’nin bir de hatchback versiyonuyla aynı anda tanıtılan ve ondan 200 mm daha uzun bir stationwagon versiyonu mevcut. Bagaj hacimleri sırasıyla 420 litre ve 520 litre olarak açıklanan otomobiller 60/40 oranında yatırılabilen arka koltuklar sayesinde daha geniş bagaj hacmine kavuşabiliyor. İki adet dizel (1,3lt/94hp, 1,6lt/118hp) ve üç adet benzin (1,4lt/94hp, 1,6lt/108hp, turbo beslemeli 1,4lt/118hp) motor seçeneğine sahip otomobiller 5 ileri manuel, 6 ileri manuel ve 6 ileri otomatik şanzıman seçeneklerine sahip” diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500