Advert
Advert
Advert

GAZİ VE ŞEHİT YAKINLARINA ÜCRETSİZ SPOR…

GAZİ VE ŞEHİT YAKINLARINA ÜCRETSİZ SPOR…
Bu içerik 5371 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas’ta açıldığı günden bu güne kadar geçen süreçte yaptığı çalışmalarla spor salonları arasında adından bahsettiren Karia GYM güzel bir uygulamaya imza attı.

Ülkemizde meydana gelen terör olaylarında yaşamını yitiren şehit asker ve polislerin eş, çocukları ve anne babaları ile gaziler, gazi eşi, çocuk ve anne babaları için güzel bir uygulama başlatan Karia GYM sahibi Mehmet Karabaş, salonu ücretsiz olarak tahsis etti.

Amacının kesinlikle reklam olmadığını ifade eden Karabaş; “Son dönemlerde bir kez daha gördük ki ülkemiz için birçok anne baba tarafından yetiştirilen vatan sevdalısı evlatlar ya şehit düşüyor, yada gazi oluyor. Onlar bu vatan için canı pahasına bu bedeli ödemişlerdir. Ömer Halisdemirler ve onun gibi vatan sevdalıları var oldukça bu vatan her zaman dimdik ayakta kalacaktır” dedi.

Karia GYM İşletmecisi Mehmet Karabaş; sözlerini şu şekilde tamamladı:

“Bende naçizane bu gün rahat bir şeklide ülkemiz topraklarında yaşayıp ibadetimi özgür bir şekilde yapmam için şehit veya gazi düşen kahramanlarımıza olan vefa borcumu bir şeklide ödemek istiyorum. Bu anlamda salonumuzun kapılarını sonuna kadar şehit asker ve polislerin eş, çocukları ve anne babaları ile gaziler, gazi eşi, çocuk ve anne babaları için salonu ücretsiz olarak tahsis etme kararı aldım. Aldığım karardan dolayı da çevremden olumlu tepkiler almaya devam ediyorum.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500