Advert
Advert
Advert

AĞUSTOS AYININ SON SPOR ETKİNLİĞİ DATÇA’DA YAPILDI…

AĞUSTOS AYININ SON SPOR ETKİNLİĞİ DATÇA’DA YAPILDI…
Bu içerik 1628 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Büyük Şehir Belediyesi ve Datça Belediyesi işbirliği içinde düzenlenen Turizm ve Plaj Voleybol etkinliklerinin ikincisi Datça Karaincir Plajı’nda yapıldı.

12 erkek, 8 bayan voleybol takımının katıldığı Karaincir Plaj Voleybolu Turnuvası’nın ilk günü olan 27 Ağustos Cumartesi günü turnuvanın grup karşılaşmaları oynandı.

Datça Belediye Başkanı Gürsel Uçar’ın başlama vuruşu yaptığı plaj voleybolu turnuvasında 2 kez üst üste yenilen takımlar turnuvaya veda ettiler.

Muğla Büyük Şehir Belediyesi Turizm ve Spor Daire Başkanı Ali İnan’ın da izlediği ve destek verdiği spor ve turizm etkinlikleri 28 Ağustos Pazar günü sona erdi.

Plaj voleybolunun yanı sıra sahil ve deniz dibi temizliği gibi çevreyi korumaya yönelik çalışmaların da yapıldığı etkinlikte sandalye kapmaca, halat çekme, çuval yarışı gibi eğlenceli oyunlarla Karaincir Plajı sakinleri 2 gün boyunca güzel zaman geçirdiler. Ayrıca çocuklara yönelik resim yapma ve yüz boyama etkinlikleri de 2 gün boyunca devam etti.

Muğla Büyük Şehir Belediyesi’nin yıldız kızları etkinliğin ilk günü müsabakalar öncesinde güzel bir dans gösterisi ile plaj voleybol turnuvasının açılışını yaptılar.

28 Ağustos Pazar günü yapılan plaj voleybolu final maçlarında erkekler grubunda rakiplerini yenen Kerem - Şükrü çifti turnuvanın şampiyonu olurken turnuvanın ikinciliğini Ferit - Sabri çifti elde etti.

Bayanlar arası müsabakalarda ise finalde turnuvaya Bodrum’dan katılan Şebnem - Rümeysa çifti turnuvaya Milas adına katılan Buket Açar - Özge Şimşek çiftini yenerek turnuvanın şampiyonu oldular. Buket  – Özge çifti turnuvanın ikinciliğini kazandılar.

Ödül töreni…

Turnuvanın ödül töreninde Muğla Büyük Şehir Belediyesi Turizm ve Spor Daire Başkanı Ali İnan ve Datça Belediyesi meclis üyeleri turnuvaya katılan tüm sporculara ve turnuvaya destek verenlere katılım ve teşekkür belgelerini verdiler ve turnuvada ilk dört dereceye giren sporculara madalyaları dağıtılırken turnuva şampiyonları olan takımlara da kupaları verildi.

Turnuvanın ödül töreni sonrasında turnuvaya ve turizm etkinliklerine katılan destek veren herkes bir araya gelerek günün anısını bir hatıra fotoğrafında yaşattılar.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500