Advert
Advert
Advert

KUTSAL VE DEMİRKOL AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ…

KUTSAL VE DEMİRKOL AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ…
Bu içerik 4864 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi personeli Burcu Kutsal ile Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı personeli Eren Demirkol, 30 Ağustos Salı akşamı Karya Kır Düğün Salonu’ndaki düğünle yaşamlarını birleştirdiler…

Şerife ve Erdoğan Kutsal’ın kızları Burcu ile Sabiha ve Ümit Demirkol’un oğulları Eren’in düğün törenlerine, Milas Kaymakamı Fuat Gürel, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, CHP Muğla İl Başkanı Mürsel Alban, CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, Milas Belediyesi Başkan Yardımcıları Zeynep Mat ve Faik Karagöz, Milas Belediyesi Meclis Üyeleri, Milas Kent Konseyi Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mehmet Günlük, bazı mahalle muhtarları, ilçemizdeki meslek odaları ve sivil toplum kuruluşlarının yöneticilerinin de aralarında bulunduğu çok kalabalık bir topluluk katıldı.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, belediyenin sevilen ve çalışkan iki genç çalışanının yaşamlarının birleştirmelerinden duyduğu mutluluğu ve yaşadığı heyecanı dile getirip Burcu ile Eren’e ömür boyu sağlık, mutluluk dilekleriyle genç çiftin nikahını kıydı.

Ajans Gözlem, Radyo Gözlem, Gazete Güney Ege ve habermilas.com internet sitesi olarak Kutsal ve Demirkol Ailelerini kutlarken, Burcu ve Eren Demirkol çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500