Advert
Advert
Advert

GÜLLÜK’TE ZAFER COŞKUSU…

GÜLLÜK’TE ZAFER COŞKUSU…
Bu içerik 3493 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

30 Ağustos Zafer Bayramı Güllük’te coşku içinde kutlandı…

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları çerçevesinde Milas Belediyesi tarafından Güllük’te fener alayı düzenlendi.

Güllük’te düzenlenen fener alayına Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Belediye Başkan yardımcıları Faik Karagöz, Zeynep Mat, Belediye Meclis üyeleri, CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, mahalle sakinleri ve Milaslılar katıldı.

Güllük Belediye Hizmet Binası önünden saat 20’de başlayıp, Hermias Caddesi, Gazhane Caddesi ve Adnan Menderes Bulvarı üzerinden devam edip yine Belediye Hizmet Binası önünde sona eren fener alayında 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusu yaşandı.

Bu Akşam Milas’ta…

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları çerçevesinde Milas Belediyesi tarafından bu akşam ilçemizde fener alayı ve konser düzenlenecek.

Milas Atapark’ta saat 20’de başlayacak fener alayı öncesinde Muğla Büyükşehir Belediye Orkestrası kısa bir gösteri yapacak.

Gösterinin ardından Zafer, Müştakbey, Menteşe, Dörtyol ve İnönü Caddeleri güzergahında devam edecek olan fener alayı yürüyüşü Milas Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi (Amfi Tiyatro) önünde son bulacak. Zafer yürüyüşü sonunda ise saat 21’de Amfi Tiyatro’da Grup Pusula tarafından bir konser verilecek.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusunu birlik ve beraberlik içerisinde kutlamak için tüm Milaslı vatandaşları fener alayı ve zafer konserine davet etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500