Advert
Advert
Advert

ÖLÜM KAVŞAĞI KAPATILDI…

ÖLÜM KAVŞAĞI KAPATILDI…
Bu içerik 15219 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas - Bodrum karayolu üzerinde yer alan Milas Şehir Mezarlığı’na geçişi sağlayan yolda sık sık kazaların meydana gelmesinin ardından bölgede başlatılan alternatif yol güzergâhı çalışmaları sona erdi… Kazalara neden olan geçiş güzergahı trafiğe tamamen kapatıldı…

Milas - Bodrum karayolunun duble yol haline getirilmesinin ve yoldaki araç trafiğinin giderek artmasının ardından bölgede ne yazık ki sık sık maddi hasarlı, yaralamalı ve ölümlü kazalar meydana gelmeye başlamıştı.

Özellikle Milas Şehir Mezarlığı’na ulaşımın sağlanması için ayrılan bölümde yapılan kural ihlalleri bu kazaların meydana gelmesine öncülük ediyordu.

Milaslıların şikayeti ve yerel yöneticilerin girişimleriyle Mezarlık Kavşağıyla ilgili Haziran ayı içerisinde Karakaya mevki olarak bilinen TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu’nun olduğu bölgede alternatif bir kavşak oluşturulması için çalışma başlatılmıştı.

Kazaların önlenmesi ve Milas Şehir Mezarlığı’na dönüşlerin daha güvenli hale getirilmesi için başlatılan çalışmalar, önceden Şehir Mezarlığı’na ulaşım için kullanılan bölümünün trafiğe tamamen kapatılmasıyla sona ermiş oldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Şenol     0000-00-00 Biraz ilerden dönüp gelebiliyorsunuz, hiçbirşey bir insan hayatından daha değerli değil. Ana yoldan adım başı sapak olmaz zaten, yolumuz kapandı şeklindeki yorumlar gerçekci değil.
nigar     0000-00-00 Mahalle yolunu kapatmakmi çare nerde görülmüş var olan yolu kapatip iki kilometre öteye giriş yapmanız hangi mantığa uyuyor ekmekcisi sucusu hatta belediyenin çopcusu bile gelmiyor artik eskisi gibi cçöpler birikiyor kapatmak yerine ışık olamaz mıydı çözüm bu degil
misafir     0000-00-00 Böyle kapatmak çözüm değil mahalle yolunu kapatamazlar nerde görülmüş