Advert
Advert
Advert

MİLAS’TA FENER ALAYI VE ZAFER KONSERİ…

MİLAS’TA FENER ALAYI VE ZAFER KONSERİ…
Bu içerik 7498 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları çerçevesinde Milas Belediyesi tarafından ‘fener alayı’ ve ‘zafer konseri’ düzenlenecek…

Bugün Güllük’te…

30 Ağustos yani bugün Güllük Mahallesi’nde düzenlenecek olan fener alayı Belediye Hizmet Binası önünden saat 20.00’de başlayıp, Hermias Caddesi, Gazhane Caddesi ve Adnan Menderes Bulvarı üzerinden devam edip yine Belediye Hizmet Binası önünde sona erecek.

31 Ağustos akşamı Milas’ta…

31 Ağustos akşamı Milas Atapark’ta saat 20’de başlayacak fener alayı öncesinde Muğla Büyükşehir Belediye Orkestrası kısa bir gösteri yapacak.

Zafer, Müştakbey, Menteşe, Dörtyol ve İnönü Caddeleri güzergahında devam edecek olan fener alayı yürüyüşü Milas Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi (Amfi Tiyatro) önünde son bulacak. Zafer yürüyüşü sonunda ise saat 21’de Amfi Tiyatro’da Grup Pusula tarafından bir konser düzenlenecek.

30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusunu birlik ve beraberlik içerisinde kutlamak için tüm Milaslı vatandaşları fener alayı ve zafer konserine davet eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Tarihi şanlı zaferlerle dolu olan büyük Türk milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor, aziz şehitlerimizi minnet duygularımla anıyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500