Advert
Advert
Advert

ÖLÜMÜ MİLAS’TA ÜZÜNTÜ YARATTI…

ÖLÜMÜ MİLAS’TA ÜZÜNTÜ YARATTI…
Bu içerik 20895 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizde uzun yıllar öğretmenlik yapan Mehmet Çakıroğlu, evinde ölü bulundu…

Milas - Bodrum Karayolu Baharlı Sanayi Sitesi mevkiinde yer alan bir evde ikamet eden emekli matematik öğretmeni Mehmet Çakıroğlu, akrabaları tarafından evde hareketsiz bir şekilde yatarken bulundu.

Olay yerine sevk edilen sağlık ekiplerinin Çakıroğlu’nun yaşamanı yitirdiğini tespit etmesi üzerine Milas İlçe Jandarma Komutanlığı Ekipleri’nce soruşturma başlatıldı.

Vücudunda darp ve yara izine rastlanılmayan 62 yaşındaki Çakıroğlu’nun ölüm nedeninin belirlenmesi için çalışmalar devam ediyor.

Milas’ta birçok kişi tarafından tanınan Çakıroğlu yaklaşık 40 yıl süren meslek hayatını geçtiğimiz yıl emekli olarak sonlandırmıştı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vehbi UYSAL     0000-00-00 Allah rahmet eylesin. Mekânı cennet olsun. Yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum.
osman oturak     0000-00-00 Mesleğimizin son iki yılında birlikte olmuştuk. Her ölüm erkendir;ama ölümün gerçekten çok erken oldu be hocam. Allah rahmet eylesin,mekanın cennet olsun.
osman oturak     0000-00-00 iki yıl birlikte çalışmıştık. Her ölüm erkendir;ama bu gerçekten çok erken oldu hocam.Allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun.
Vedat ÖZTÜRK/KOCAELİ     0000-00-00 Allah rahmet eylesin.Rabbim yakınlarına sabır versin
Elif     0000-00-00 İyi bir öğretmen olmasının dışında iyi bir insandı lise 2 ye kadar vasat olan ben onla tanıştıktan sonra matematiğe ,okula bakış açımı değiştirmemi sağladı ve 3 ünv. Bitirdim iyi bir işe sahibim.büyük kısmını ona borçluyum .öğrencilik hayatımın temeli.mekanın cennet olsun
Hatice aktaş     0000-00-00 Amcam, babam, hocam gibi sevdiğimiz mükemmel bir insanı kaybettik. Çok üzgünüm, mekanı cennet olsun.
ayse     0000-00-00 Çok uzgunumm. ...hocam allah rehmet eylesin..cennet mekanlarınız olsun.sizi unutmayacagiz
Öğretmen     2016-08-26 Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Bizlerin üzerinde de emeği vardır kendisinin, Allah yakınlarına sabır versin.