Advert
Advert
Advert

‘TİCARİ TAKSİLER’E DÜZENLEME GELİYOR…

‘TİCARİ TAKSİLER’E DÜZENLEME GELİYOR…
Bu içerik 2004 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla İli Ulaşım Koordinasyon Merkezi’nin (UKOME) 18 Ağustos 2016 tarihinde yapılan toplantısında, ilimizde faaliyet gösteren ‘Ticari Taksiler’e düzenleme getirilmesi için komisyon kurulmasına karar verildiği bildirildi…

Muğla Büyükşehir Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, oluşturulacak komisyon, ticari taksi ulaşım ihtiyaçlarının, çağdaş ve daha kaliteli olarak karşılanması amacı ile ticari taksilerin çalışma alanları, bekleme yerleri, durak yerleri ve çalışma sistemleri ile şoförlere ait yetkinlikler, kılık kıyafet vb. yeterliliklerin tespit edilmesi konuları ile ilgili çalışmalar yapacak.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı H. Alper Kolukısa, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Oluşturulacak komisyon Ticari Taksiler ile ilgili durak yeri, bekleme yeri, taksimetre fiyatları, şoförlerin kıyafet ve eğitimleri ile ilgili çalışma yaparak Ulaşım Ana Planı kapsamında kullanılmak üzere bu bilgileri sunacaktır. UKOME Kurulunda oybirliği ile alınmış olan bu kararın ilimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500