Advert
Advert
Advert

BELEDİYEDEN ATATÜRK BÜSTÜ ÇALIŞMASI…

BELEDİYEDEN ATATÜRK BÜSTÜ ÇALIŞMASI…
Bu içerik 1861 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi her mahalleye bir Atatürk Meydanı kazandırmak için çalışmalara başladı.

 

Büyükşehir Yasası’nın ardından Milas Belediyesi sorumluluğuna giren mahallelerde başlatılan çeşitli üst yapı ve oyun parkı çalışmaları devam ediyor. Öte yandan Milas Belediyesi, kırsal mahalle meydanlarına Atatürk Meydanı konulmasıyla ilgili de çalışma başlattı. İlçedeki her kırsal mahalleye bir Atatürk Meydanı kazandırmayı amaçlayan çalışmalar kapsamında Eğridere, Kısırlar, Damlıboğaz ve Demirciler mahallelerine Atatürk büstü yapıldı. Mahalle sakinleri, son dönemde kırsal mahallelere yapılan hizmetin her kesimi memnun ettiğini söyledi.

Kırsal mahalleler için verdikleri hizmet sözlerini tek tek yerine getirmeye devam ettiklerini kaydeden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Bütün köyden mahalleye dönen mahallelerimize birer Atatürk büstü koymayı planlıyoruz. Geçen sene bir kısmına koymuştuk, bu senede bir kısmına koyduk, önümüzdeki yıl, hepsi tamamlanmış olacak. Her mahallemizde Atatürk Meydanı olacak.” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
MİLAS     2016-08-17 YOLLAR SAVAŞA GİRMİŞ GİBİ SUYA ZAMN ÜSTÜNE ZAM MAHALLELERDE ÇÖP TOPLANMIYOR BELEDİYE VAR MI YOK MU BELLİ DEĞİL SİZ BÜST YAPMAYA DEVAM EDİN HALKÇI OLUN HALKÇI SÖZDE DEĞİL ÖZDE
YÖRÜK     2016-08-17 bırakın bu işleri. köylere hizmet getirin hizmet