Advert
Advert
Advert

DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ ADINA TURNUVA…

DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ ADINA TURNUVA…
Bu içerik 1402 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Demokrasi Şehitleri adına düzenlenen spor turnuvasında Muğla Veteran takımı, Fethiye Veteran takımı ile karşılaştı…

15 Temmuz’da ülkemizde yaşanan darbe isyanı sonrasında hayatlarını kaybeden Demokrasi Şehitleri adına düzenlenen spor turnuvalarının ikincisi Fethiye’de gerçekleştirildi.

Geçtiğimiz hafta içinde Muğla Valiliği tarafından düzenlenen futbol turnuvası sonrasında ikinci spor etkinliği Fethiye’de bayan veteranlar voleybol turnuvası ile yaşandı.

Muğla Voleybol Sporunu Geliştirme ve Yaygınlaştırma Derneği tarafından organizasyonu yapılan ve Fethiye’de oynanan Veteranlar Voleybol karşılaşmasında Muğla Bayan Veteran Takımı ile Fethiye Veteran Voleybol Takımı Fethiye Spor Salonunda karşı karşıya geldiler.

 

Müsabaka öncesinde her iki takımın sporcuları müsabakaya ellerindeki Türk Bayrakları ile çıktılar. Demokrasi Şehitleri adına yapılan voleybol müsabakasında karşılaşmayı Muğla Veteran Bayan Takımı 3-0 kazandı.

Karşılaşma sonrası Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Serkan Öçalmaz ve turnuvayı düzenleyen yöneticileri hep birlikte her iki takımın sporcularına madalya ve kupalarını vererek turnuvaya katılımları için teşekkür ettiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500