Advert
Advert
Advert

CHP MİLAS İLÇE BAŞKANLIĞINDAN ZİYARET…

CHP MİLAS İLÇE BAŞKANLIĞINDAN ZİYARET…
Bu içerik 1194 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Ülkemizde 15 Temmuz gecesi FETÖ/PDY Terör Örgütü tarafından yapılan darbe kalkışmasının ardından Milas Kaymakamı Fuat Gürel şahsında devletimize ve milletimize geçmiş olsun ziyaretleri devam ediyor. Ziyaretler kapsamında Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Başkanı Suat Özcan ve yönetim kurulu üyeleri Kaymakamlığımıza gelerek Kaymakam Gürel’ e makamında geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan ziyarette yaptığı konuşmada, Kaymakam Gürel şahsında “Türk milletine, devletimize geçmiş olsun, hepimizin başı sağ olsun, darbe girişimi halk iradesi ile önlendi” diyerek, demokrasi vurgusu yaptı.

Ziyaretten dolayı teşekkür eden Milas Kaymakamı Fuat Gürel ise; ‘’15 Temmuz hain kalkışması dolayısıyla Türk milletine geçmiş olsun, şehitlerimize rahmet diliyorum, yaralılarımıza Allah’ tan şifa diliyorum’’ dedi.

Kaymakam Gürel konuşmasının devamında, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın halkımıza yaptığı çağrı üzerine, siyasi, etnik ve dini düşüncelere bakmaksızın halkımızın darbeye karşı dik duruşu, bir oluşu, emniyet ve silahlı kuvvetlerimizin gerçek neferleri ve medya ile uyumlu bir şekilde karşı duruşu her türlü takdirin üzerindedir. Şer odaklarınca yapılan bu hain kalkışma millet iradesiyle bozguna uğratıldı ve bir bütün halinde ülkemizin geleceğinin kurtulmasına, bütünleşmesine sebep oldu. Bende şahsınızda bu vesile ile uyum içinde darbeye karşı birlikte duran, özellikle siyasi partilerimize teşekkür ederim” dedi.  

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500