Advert
Advert
Advert

EN GÜZEL BAHÇE VE BALKON SEÇİLDİ…

EN GÜZEL BAHÇE VE BALKON SEÇİLDİ…
Bu içerik 4528 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kent Konseyi tarafından düzenlenen Bahçe ve Balkon Güzellik yarışması sonuçları belli oldu. Temmuz ayında gerçekleştirilen Bahçe-Balkon Güzellik yarışmasına Mustafa Ali Mersin, Feriştah Yıldırım,Yavuz Altaş, Meryem Cumbul, Fatma Akarca, Ayten Doğan, Mehmet Sayman, Atilla Kurmuş ve Berçem Helvacıoğlu olmak üzere toplam 9 kişi başvuruda bulundu.

4 Temmuz Pazartesi günü saat 13’de Milas Belediyesi Ek Hizmet Binası Meclis Toplantı salonunda toplanan seçici kurulun değerlendirmesi sonucu, Bahçe yarışması kategorisinde; 1. Mustafa Ali Mersin, 2. Atilla Kurmuş, 3.Mehmet Sayman, 4. (Mansiyon Ödülü) Ayten Doğan olurken, Balkon yarışması kategorisinde ise; 1. Feriştah Yıldırım, 2. Meryem Cumbul oldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ayten Doğan     0000-00-00 Bahçeleri görmeden sadece Fotoğraflar üzerinden değerlendirme yapmak ne kadar gerçekçidir...Milas halkının takdirlerine...Mansiyon aldığım yazıyor .Benim bahçemi hiç kimse görmeye gelmedi.Gerçeklikten çok uzak çok üstünkörü bir değerlendirme olmuş kanaatindeyim. Zaten yarışma sonuçlarının da geç açıklanması Jürinin bu işi ne kadar baştan savma yaptığının bir delilidir.