Advert
Advert
Advert

AMİGO ŞEKER’E ZİYARETLER DEVAM EDİYOR…

AMİGO ŞEKER’E ZİYARETLER DEVAM EDİYOR…
Bu içerik 1900 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Geçtiğimiz hafta içinde Milas 75.Yıl Devlet Hastanesinde Fıtık Ameliyatı olan Milas tribünlerinin renkli siması Amigo Şeker İbrahim Alır ameliyat sonrasında evinde dinleniyor…

Milas ve Muğla’da özellikle futbol camiası tarafından çok sevilen Amigo Şeker’e geçmiş olsun ziyaretleri de devam ediyor.

Hastanede yattığı sırada başta Milas Belediye Başkanı ve Yeni Milasspor Kulübü Onursal Başkanı Muhammet Tokat olmak üzere Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Başkanı Nihat Abbak ve yönetim ekibi,  Milas spor muhabirleri Hüseyin Açar, Sercan Ergin tarafından ziyaret edilen Amigo Şeker İbrahim Alır taburcu olduktan sonra evinde dinlenmeye başladı.

Yeni Milasspor’un başarısı için yıllardır tribünlerde ter döken Amigo Şeker’i fıtık ameliyatı sonrasında iyileşme dönemini evinde dinlenerek geçiriyor.

Yeni Milasspor Kulübü Basın Danışmanı Cengiz Çeşme, yönetici Gürel Karataş, spor muhabiri Hüseyin Açar, Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği eski başkanı Serhat Abbak, Yeni Milasspor’un eski futbolcularından Metarazzi lakaplı Ertük Bitek ve Yeni Milasspor’un As Başkanı Aşkın Kabak eski yönetici Zekai Korkmaz da Amigo Şeker’i evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Yeni Milasspor Kulübü Başkanı Hasan Özmen Amigo Şeker’i telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

Teşekkür etti…

Yeni Milasspor Amigosu Şeker İbrahim Alır ameliyatı sonrasında yaptığı açıklamada Yeni Milasspor’un şampiyonluğu ve başarısı için her dönemde çok çalıştıklarını belirterek “Yeni Milasspor şampiyon oluncaya kadar da başarısı için çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

Yeni Milasspor’u ve Mor Beyazlı Formayı çok seven Amigo Şeker evinin kapısını Mor Beyaz renkle kaplatacak kadar da Yeni Milasspor sevdalısı Şeker Amigo rahatsızlığı nedeniyle kendisini hastanede ve evinde ziyaret eden telefonla arayan ve mesaj çeken herkese teşekkür ettiğini belirterek Yeni Milasspor Sevdası beni Fıtık etmişti fıtığı aldırdık ancak Mor Beyaz Renklere ve Yeni Milasspor’a sevdamız ömür boyu diyerek Yeni Milasspor Kulübüne ve camiasına başarılar diledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500