Advert
Advert
Advert

DEMOKRASİ NÖBETLERİ SONA ERDİ…

DEMOKRASİ NÖBETLERİ SONA ERDİ…
Bu içerik 1635 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

15 Temmuz tarihinden itibaren ülkemiz genelindeki meydanlarda sürdürülen ‘Demokrasi Nöbetleri’ önceki gece sona erdi.

İlimiz merkez ilçesi Menteşe Cumhuriyet Alanındaki son demokrasi nöbetiyle ilgili olarak Muğla Valiliği’nden verilen bilgiye göre, son demokrasi nöbetine, Muğla Valisi Amir Çiçek ve eşi Hülya Çiçek, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar, Vali Yardımcısı ve Menteşe Kaymakam Vekili Kamil Köten, kamu kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin de aralarında bulunduğu bir vatandaş topluluğu katıldı.

Programda ilk olarak Cumhurbaşkanlığı Külliye’sinde düzenlenen program ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşması kurulan dev ekranda canlı olarak izlendi.

Daha sonra bir konuşma yapan Vali Amir Çiçek, “Sadece Cumhuriyet Meydanında değil Muğla’nın bütün ilçelerinde bayrağını alıp meydanlara koşan ve demokrasi nöbeti tutan 7’den 70’e tüm vatandaşlarımıza, demokrasi nöbetini sürdürmek için 15 Temmuzdan beri canla başla çalışan başta organizasyon ve uygulamalarda her türlü imkanları sağlayan kişi ve kurumlara, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerine teşekkür ederim” dedi.

Konuşmasının ardından Vali Amir Çiçek, “Demokrasi Nöbeti Anı Defteri”ne Kübra Ercan Yalçınkaya ve Halil Arıkan tarafından yazılan şiiri okudu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500