Advert
Advert
Advert

KIZILCAKUYU MEYDANI DÜZENLENDİ…

KIZILCAKUYU MEYDANI DÜZENLENDİ…
Bu içerik 1612 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi’nin, kırsal mahallelerin meydanlarını düzenleyerek güzelleştirdiği ve rahat kullanılır hale getirdiği bildirildi.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, 2016 yılı için oluşturduğu çalışma planı çerçevesinde kırsal mahallelerde eşzamanlı başlattığı çalışmalarına ara vermeden devam eden Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri; parke döşeme, asfalt kaplama, yol genişletme çalışmalarının yanısıra köy meydanlarını da düzenleyerek mahalle sakinlerinin düğünlerini yapacağı, sosyal faaliyetlerde kullanacağı modern alanlar yaratıyor.

Her mahalleye yeşil alan, çocuk oyun parkı ve modern bir meydan düşüncesiyle hareket ettiklerini belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, mahallelerde yapılan, yapılmakta olan parklar ve meydanlar ile halkın oturup konuşabileceği, birlik içinde zamanlarını geçirebilecekleri yeni mekanlar oluşturduklarını ve oluşturulan bu alanların vatandaşlar tarafından büyük beğeniyle karşılandığını dile getirdi.

Bu kapsamda sürdürülmekte olan çalışmalarda son olarak Fen işleri ekipleri tarafından gerçekleştirilen Kızılcakuyu meydan düzenlemesi, mahalleyi modern bir görünüme kavuşturdu. Yapılan çalışma ile genişletilerek kilit parke taşı döşemesi yapılan meydanda mahalle sakinleri artık düğünlerini de rahatlıkla yapabilecekler.

Konuyla ilgili olarak Milas Belediyesi Basın Bürosundan iletilen bilgi notunda, mahalle sakinlerinin yapılan çalışmalar nedeniyle memnuniyetlerini şu sözlerle dile getirdikleri aktarıldı:

“Eskiden sorunlarımız vardı ancak çözülmüyordu. Mahalle ile ilgili sorunlarımızı ilettikten sonra Belediye tarafından böylesi bir çalışma başlatıldı. Köyümüzün Belediyeye bağlanmasıyla son iki yıldır hizmet yüzü gördük. Belediye çalışmalarından memnunuz, Belediye Başkanımız Muhammet Tokat ve ekibine teşekkür ediyoruz.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500