Advert
Advert
Advert

MİLAS BELEDİYESİ ÇOMAKDAĞ’A EL ATTI…

MİLAS BELEDİYESİ ÇOMAKDAĞ’A EL ATTI…
Bu içerik 1828 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas’ın büyük mahallelerinden olan Çomakdağ - Kızılağaç Mahallesi’ne el atan Milas Belediyesi, mahalle içindeki cadde ve sokaklara kilit parke taşı döşemesi ve meydan düzenlemesi yapıyor… Mahalle sakinleri çalışmalardan dolayı Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a teşekkür ettiler…

Milas Belediyesi Basın Bürosu’ndan verilen bilgiye göre; Fen İşleri Müdürlüğü, şehir merkezinde ve mahallerde başlattığı hizmet ve yatırımlarını aralıksız sürdürüyor. İlçenin büyük mahallelerinden olan Çomakdağ - Kızılağaç’a da el atan ekipler çalışmalarını tamamladı. Mahallede eş zamanlı olarak Park ve Bahçeler Müdürlüğü de bir takım çalışma gerçekleştirdi. Muhtarlık binası önünde bulunan alanda yeşillendirme, boya bakım, oturma grupları düzenlemesi yapan ekipler ayrıca estetik kazandırmak amacıyla da meydana dekoratif havuz yaptı.

Yol çalışmalarının ve meydan düzenlemesinin yapıldığı Çomakdağ - Kızılağaç Mahallesi’nin sakinleri, çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a ve belediye ekiplerine teşekkür ettiler.

Çomakdağ-Kızılağaç’lı vatandaşlar, “Yaklaşık 50 yıldır bizler hizmet bekliyoruz. Özellikle kış aylarında yollarımız çamur deryasına dönüyordu. Yaz aylarında da tozdan geçilmiyordu. Yapılan çalışmalardan dolayı başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyoruz” dediler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Fırkateyn     2016-08-12 Köy okullarına yardım elini uzatmıyor.