Advert
Advert
Advert

VETARANLAR VOLEYBOL İKİNCİ ŞAMPİYONLUĞU İSTİYOR…

VETARANLAR VOLEYBOL İKİNCİ ŞAMPİYONLUĞU İSTİYOR…
Bu içerik 1155 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2015-2016 Muğla Veteranlar Turnuvası Şampiyonu Milas Belediyespor Takımı Eylül ayı içinde yapılacak olan Vetaranlar Voleybol Şampiyonasında ikinci şampiyonluklarını elde etmek için sıcak yaz günlerinde Milas Spor Salonunda antrenmanlara devam ediyor.

Geçen sene Muğla Büyük Şehir Belediyesi Turizm ve Spor Dairesi tarafından düzenlenen ve Datça Kent Konseyi, Marmaris Belediyespor, Muğla Büyük Şehir Belediyespor Takımlarının katıldığı Muğla Turnuvasında şampiyon olan Milas Belediyesi Veteran Takımı şampiyonluk sonrası çalışmalarına ara vermeden sürdürüyor.

Her meslek grubundan sporcuların oluşturduğu Milas Vetaranlar Takımını eski voleybol sporcularından Vedat Atabek çalıştırıyor.

Milas Belediyespor Veteran Takımında yer alan sporcular yaptıkları açıklamada Muğla’da kazanılan şampiyonluğun tesadüf olmadığını göstermek için son derece sıkı bir şekilde yeni turnuvaya hazırlanıyoruz açıklamasında bulunarak kendilerine destek olan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a, yönetim kurulu üyelerine ve kendilerine Milas Spor Salonunda antrenman yapma olanağı tanıyan Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mustafa Ünlüsoy ile salon görevlilerine teşekkür ettiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500