Advert
Advert
Advert

HİSARCIKLIOĞLU, CUMARTESİ GÜNÜ MİLAS’TA…

HİSARCIKLIOĞLU, CUMARTESİ GÜNÜ MİLAS’TA…
Bu içerik 1506 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, 6 Ağustos Cumartesi günü saat 17.30’da Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret edecek…

TOBB Yönetim Kurulu üyesi ve Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş’un oğlu Emin Karakuş’un Cumartesi günü akşamı Muğla’da yapılacak düğününe katılmak üzere Milas Bodrum Havalimanı’na gelecek olan TOBB Başkanı ve beraberindekiler daha sonra saat 17.30’da Milas Ticaret ve Sanayi Odası’na geçecekler.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ve beraberindekiler burada MİTSO’nun genişletilmiş meslek komiteleri toplantısına katılacaklar. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun MİTSO’da katılacağı toplantıda önemli açıklamalarda bulunması bekleniyor.

MİTSO’daki genişletilmiş meslek komiteleri toplantısından sonra TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ve beraberindekiler 19.30’da Muğla’ya hareket edecekler. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ve beraberindeler TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve MUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş’un Muğla’daki düğününe katıldıktan sonra, gece yine Milas Bodrum Havalimanı’ndan Ankara’ya dönecekler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500