Advert
Advert
Advert

MİLAS’TA ESNAF VE İŞ ADAMLARI GÖZALTINDA…

MİLAS’TA ESNAF VE İŞ ADAMLARI GÖZALTINDA…
Bu içerik 15159 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizde Fetullahçı Terör Örgütü’ne finansal destek sağladıkları gerekçesiyle 10 kişi gözaltına alındı…

Milas Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Fetullahçı Terör Örgütü’ne finansal destek sağlayanların yakalanmasına yönelik yürütülen operasyon kapsamında ilçemizin tanınmış esnaf ve işadamları gözaltına alındı.

Terörle Mücadele Milas Grup Amirliği ekiplerince yapılan operasyonla gözaltına alınan esnaf ve işadamları sağlık kontrollerinin ardından emniyete götürülerek ifadeleri alındı.

Fetullahçı Terör Örgütü’ne finansal destek sağladıkları iddia edilen 4 kişinin de firari olduğu öğrenilirken, bir firarinin eşinin de gözaltında olduğu öğrenildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Yusuf son     0000-00-00 Emniyet müdürü ve personelin canı gönülden tebrik ediyorum. Bir gurbetci olarak. Bir Türk vatandaşı olarak. Nerde vatan haini varsa asılsın. Bu Vatanin ekmeğini yiyip silah çeken kim varsa asılsın. En büyük Türkiye En büyük vatan. Kimseye ne yidiriz Kimseye ne bőldűrűrűz.
Yusuf son     0000-00-00 Emniyet müdürü ve personelin canı gönülden tebrik ediyorum. Bir gurbetci olarak. Bir Türk vatandaşı olarak. Nerde vatan haini varsa asılsın. Bu Vatanin ekmeğini yiyip silah çeken kim varsa asılsın. En büyük Türkiye En büyük vatan. Kimseye ne yidiriz Kimseye ne boldururuz