Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

AKP’DE FETÖ TEMİZLİĞİ…

AKP’DE FETÖ TEMİZLİĞİ…
Bu içerik 5304 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

AKP içine sızan FETÖ/PDY gizli üyeleri temizleniyor... AKP içinde FETÖ terör örgütü üyelerinden arınmak ve muhtemel sızmaların önüne geçmek için AKP, il il izleme komisyonu kuruldu…

FETÖ’nün her ildeki mali kaynakları ve destekleri konusunda çok geniş kapsamlı çalışmalar yapılıyor. Bu kapsamda AKP içinde il il izleme komisyonları kuruldu. Her ilin milletvekilleri, ilçe teşkilat başkanları ve AKP’li belediyelerin başkanları il başkanlığı bünyesinde kurulan izleme komisyonlarında bir araya gelerek FETÖ terör örgütüne karşı atılacak adımları değerlendiriliyor.

PARTİ YÖNETİCİLERİ VE BELEDİYE BAŞKANLARI DA MERCEK ALTINDA…

Çalışmalarda bir yandan teşkilat yöneticilerinin, belediye başkanlarının bu yapıyla olan ilişkileri araştırılırken bir yandan da her ilde terör örgütünün ekonomi ve siyasi hayattaki yapılanmaları titizlikle takip edilerek riskli görülenler tespit ediliyor. AKP yetkilileri, teşkilatın yoğun çalıştığını, bu yoğun çalışma temposu içerisinde bu kişilerin uzun süre kendilerini saklamasının mümkün olmadığı belirtildi.

Yeni sızma olabileceği ihtimaline karşı da sürekli çalışmalar yapıldığı ayrıca 17-25 Aralık darbe girişiminin ardından 2014 yılında ve 2015’te yaptığımız kongrelerde çok titiz bir çalışma gerçekleştirerek paralel unsurları büyük oranda temizlendiği vurgulandı. AKP içinde yer alan bu kişilerin 15 Temmuz’dan sonraki hal ve tavırları, yaklaşımları göz önüne alınacak.

AKP TEŞKİLATINDAKİ İHBARLAR İYİ ARAŞTIRILMALI…

AKP Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, teşkilatlara çok sayıda ihbar geldiğini söyledi. Yazıcı birbirlerini siyasi rakip olarak gören bazı kimselerin yalan ihbarda bulunabileceğini bu sebeple ihbarların çok sağlıklı değerlendirilmesi ve siyasi yaklaşımlar dışında gerçek veriler ile hareket edilmesi gerektiğini söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500