Advert
Advert
Advert

BELEDİYEDEN OKUL VE CAMİLERE BAKIM-ONARIM…

BELEDİYEDEN OKUL VE CAMİLERE BAKIM-ONARIM…
Bu içerik 1763 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi Park, Bahçeler Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü Acil Hizmet Birimi ekipleri, belediyenin hizmet alanı dışında olmasına rağmen, okulların ve camilerin çevre düzenlemesi ile bakım işlerini de yapıyor…

Milas Belediyesi Basın Bürosundan edinilen bilgiye göre, Milas Belediyesi bir yandan kırsal mahallerde altyapı, yol açma, kilit parke çalışmalarını yürütürken bir yandan da okulların ve camilerin eksikliklerini giderip çevre düzenlemesi yapıyor.

Ekipler ayrıca, Kalınağıl ve Çamlıbelen mahallelerinin Atatürk büstleri ile meydanlarını düzenleyip okul ve camilerin etrafına kilit taşı döşeyerek çevre düzenlemesi yaptı.

Konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada camiler ve okulların hayatımızdaki önemine dikkat çeken Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Camiler ve okullarımız bizim ve bölgemizin kimliğidir. Şehirlerin güzelliği, camilerin ve okulların bakımı ve temizliği ile ortaya çıkıyor. Bunun için biz Milas Belediyesi olarak bir yandan kırsal mahallelerimizdeki altyapı ve kilit parke çalışmalarımızı sürdürürken bir yandan da hizmet alanımız dışında da kalsa cami ve okullarımızın eksikliklerini gidererek çevre düzenlemesi yapıyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500