Advert
Advert
Advert

MİLAS GENÇLİK SPOR’DAN 2 TÜRKİYE İKİNCİLİĞİ…

MİLAS GENÇLİK SPOR’DAN 2 TÜRKİYE İKİNCİLİĞİ…
Bu içerik 2854 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Gençlikspor Kulübünün 2 sporcusu 14-22 Temmuz tarihlerinde Sakarya’da yapılan Büyükler Gençler, Yıldızlar ve Küçükler Kick Boks Şampiyonasında ilçemiz ve ilimiz adına katılan 2 sporcumuz şampiyonada 2 ikincilik elde ettiler.

Turnuvaya antrenörleri Kamil Meşeci, Enes Meşeci ve Bekir Okkalı tarafından hazırlanan 2 sporcu 3000 ne yakın sporcunun katıldıkları şampiyonada kilolarında ikincilik kürsüsüne çıkma başarısı gösterdiler.

64 kg da müsabakalara katılan Milas Gençlikspor Kulübü sporcusu Berkan Aşıcı Yıldızlar Kategorisinde 94 kg da yarışan Veysel Yüksel Gençler Kategorisinde ikincilik madalyası ile Milas’a döndüler.

İl Spor Müdürü Kutladı…

Sakarya’da yapılan Kick Boks Türkiye Şampiyonasında ilçemizi ve ilimizi temsil eden Milas Gençlikspor Kulübü Kick Boks sporcuları Berkan Aşıcı ve Veysel Yüksel hafta içinde antrenörleri Kamil Meşeci ile birlikte Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Serkan Öçalmaz’ı makamında ziyaret ederek şampiyona ile ilgili bilgiler verdiler.

Başarılı sporcuları ve antrenörlerini kutlayan Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Serkan Öçalmaz Muğla adına elde edilen bu başarıların son derece sevindirici olduğunu belirterek genç sporculara katılacakları yarışmalarda başarılar diledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500