Advert
Advert
Advert

HEDEFİMİZ, GÜLLÜK’E HAK ETTİĞİ DEĞERİ KAZANDIRMAK…

HEDEFİMİZ, GÜLLÜK’E HAK ETTİĞİ DEĞERİ KAZANDIRMAK…
Bu içerik 1589 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi ilçe genelinde başlattığı yol genişletme, kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına aralıksız devam ediyor…

Çalışmalar kapsamında Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Güllük Mahallesi’nde stadyum etrafı, Çamlık, Hermias Caddeleri, 132, 137, 174, 291 nolu sokaklar, fener burnu ve özellikle İngiliz vatandaşların evlerinin bulunduğu Odek sitesi etrafında toprak yol bırakmayarak şimdiye kadar 27 bin metre kare kilit parke döşemesi işini tamamladılar.

İlçe genelinin çehresini değiştirecek hizmetleri hayata geçiren ve çalışmaları yakından takip eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “İlçemizin turistik bölgesi olan yaz aylarında birçok yerli ve yabancı turisti ağırlayan Güllük Mahallemiz için ekibimizle beraber çalışıyoruz. Yaptığımız çalışmalar kapsamında şimdiye kadar 27 bin metre kare kilit parke taşı döşedik. Bunun yanında yeni yaptığımız Cumhuriyet Parkı’nı hizmete açtık. Şimdi ise en son olarak Orjan Evleri bölgesinde yeni bir park ve spor alanı oluşturuyoruz. Önümüzdeki süreçte ise yapılacak Marinaya bağlı olarak sahil şeridi çalışmamız olacak. Hedefimiz Güllük’e hak ettiği değeri kazandırmak” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500