Advert
Advert
Advert

SÜT BİRLİĞİ’NDEN NÖBET TUTANLARA İKRAM…

SÜT BİRLİĞİ’NDEN NÖBET TUTANLARA İKRAM…
Bu içerik 1629 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Süt Birliği yöneticileri, 15 Temmuz tarihinde yaşanan darbe girişiminin ardından Muğla’da demokrasi nöbetine başlayan Muğlalılarla bir araya gelerek hem destek verdiler, hem de süt ürünleri ikramında bulundular…

Muğla’da darbe girişiminin ardından başlatılan demokrasi mitingleri devam ediyor. Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin, Birlik İkinci Başkanı Nurettin Pinar, Birlik Genel Müdürü Soney Güney, önceki gün akşam düzenlenen demokrasi mitingine katıldılar.

Muğla Valisi Amir Çiçek’in de katılımıyla gerçekleşen demokrasi nöbetinde gündemle ilgili değerlendirmelerde bulunan Birlik Başkanı Ali İhsan Gezgin, “15 Temmuz 2016 günü vuku bulan, milletçe hepimizin yüreğini kanatan ve acıya boğan çok sayıda vatandaşımızın şehit olduğu ve bazılarının ise yaralanmasıyla sonuçlanan alçak darbe kalkışmasını şiddetle kınıyor, ülkemizin birliği ve dirliği için Sivil Toplum Örgütü olarak vazifemiz olan, halkın oylarıyla seçilmiş yönetime sahip çıkmak adına atılacak her adımda yer alacağımızı tüm kamuoyuyla paylaşmak istiyoruz. Milletimizi derinden üzen bu kalkışmada şehit olan vatandaşlarımıza Allah’ tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dilerken, yaralı vatandaşlarımıza da geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, ülkemizin bu durumdan derhal kurtularak demokrasimizin ve cumhuriyetimizin ilelebet devam etmesi noktasında elimizden gelen her şeyi yapmaya hazır olduğumuzun da bilinmesini isteriz. Süt üreticileri olarak gücümüzü aldığımız milletimizle, demokrasimizi her zaman ve her yerde yılmadan koruyacağız” dedi.

Gezgin, demokrasi nöbetinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ile birlikte alanda bulunan vatandaşlara süt ürünlerinden oluşan gıda ikramlarında bulunduklarını söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500