Advert
Advert
Advert

İKİNCİLİK VE BEŞİNCİLİK ELDE ETTİLER…

İKİNCİLİK VE BEŞİNCİLİK ELDE ETTİLER…
Bu içerik 1835 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Judo Takımı Minikler Judo Şampiyonasında ilçemizi temsil etmek için gittiği İzmir Karşıyaka’dan 1 ikincilik ve 1 beşincilikle Milas’a döndü.

Karşıyaka Atatürk Spor Salonunda 22-24 Temmuz tarihleri arasında yapılan minikler judo şampiyonasında 5 sporcu ile Milas’ı temsil eden Judo Takımımızın 2 sporcusu müsabakalarda derece yaptılar.

30 Kg Mert Ali Pınar,38 Kg Batuhan Kızıltan, 40 Kg Gürkan Keleş, 55 Kg Doğukan Taner,57 Kg Rüveyda Ebrar Aktaş isimli sporcularımızın yarıştıkları Judo Şampiyonasında tüm sporcularımız minderde rakipleriyle en iyi şekilde mücadele ettiler.

72 ilden 1200 sporcunun yarıştığı Minikler Judo Şampiyonasında ilimiz ve ilçemiz temsilcileri Milas Judo Ekibinden 55 kg da müsabakalara katılan Doğukan Taner ikincilik kürsüsüne çıkarken 57 kg da şampiyonada yarışan Rüvveyda Ebrar Aktaş beşincilik madalyası ile ödüllendirildi.

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Judo Antrenörü Yeliz Çatak İzmir Minikler Judo Şampiyonası ile ilgili olarak yaptığı bilgilendirmede “Milas ve Muğla adına yarışan Judo Takımının tüm sporcularını müsabakalardaki mücadelelerinden dolayı kutlayarak yarışmalarda dereceler yapmak çok güzel ancak daha da güzel olanı bu tür yarışmalarda ilimizi ve ilçemizi başarıyla temsil etmektir” dedi.

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü olarak bünyelerinde yer alan tüm spor dallarında başarılı çalışmalar yapıldığını belirten antrenör Yeliz Çatak spor müsabakalarına katılmalarında kendilerine destek olan Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy ile sporcuların ailelerine de teşekkür ettiğini söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500