Advert
Advert
Advert

BAFA PARK CADDESİ YENİLENDİ…

BAFA PARK CADDESİ YENİLENDİ…
Bu içerik 1221 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi’nin, Bafa’nın en önemli caddelerinden Park caddesindeki yenileme-düzenleme çalışmalarını tamamlayıp belde halkının hizmetine sunduğu bildirildi.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan konuyla ilgili olarak verilen bilgiye göre, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın talimatlarıyla yatırım yılı ilan edilen 2016 yılında bugüne dek kırsal mahalleler başta olmak üzere çalışmalar kesintisiz sürdürüldü.

Bu çalışmalar çerçevesinde Bafa Mahallesi Park Caddesi'nde kaldırım ve kilit parke döşeme çalışmaları tamamlandı.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 7 metre genişliğinde ve 2 kilometre uzunluğundaki caddeyi modern bir hale getirerek Bafa halkının hizmetine sundu.

Yetkilerden edinilen bilgiye göre, Bafa pazaryerindeki düzenleme çalışmalarına da önümüzdeki günlerde başlayacak olan ekipler daha sonraki süreçte ise pazaryerinin yan tarafındaki alana bir spor kompleksi yapma çalışmalarını sürdürüyor.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “2016 yılı yatırım programı çerçevesinde bu yıl mahallelerimizde 100 km’lik asfalt çalışmamız olacak. Tüm mahallelerde eşzamanlı olarak altyapı, yol yapım onarım ve parke taşı döşeme çalışmalarımız sürmektedir. Bu çalışmalarımız sezon sonuna kadar da aralıksız olarak devam edecek. Kış mevsiminde de aynı kararlılıkla ilçemiz genelinde başlattığımız bu çalışmaları sürdüreceğiz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500