Advert
Advert
Advert

26 BİN METREKARE KİLİT PARKE TAŞI DÖŞENECEK…

26 BİN METREKARE KİLİT PARKE TAŞI DÖŞENECEK…
Bu içerik 1920 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi’nin, kırsal mahallelerde yaptığı yol ve parke çalışmaları tüm hızıyla sürdürmekte olduğu bildirildi… Çalışmalar kapsamında Derince, Kafaca ve Sakarkaya Mahallelerine toplamda 26 bin metrekare kilit parke taşı döşenecek…

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre Milas Belediyesi, ilçemiz merkezinde özellikle büyük altyapı projesi çalışmaları nedeniyle adeta allak bullak olan yolların iyileştirilmesi çalışmalarını bir şekilde tamamladıktan sonra bir süredir ağırlıklı olarak kırsal mahallelerde alt yapı-kanalizasyon döşemesi, asfalt kaplama, yol açma ve parke döşeme işlerini gerçekleştiriyor.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, ilçemiz kırsal mahallelerinde çalışan Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin, Derince, Sakarkaya, Alaçam ve Kafaca Mahallelerinde altyapı - kanalizasyon döşeme çalışmalarının yanı sıra tüm sokakların da kilit parke ile kaplanması işini sürdürdüklerini belirterek, “Halkımıza hizmet etmek bizleri memnun ediyor. Tek isteğimiz onların hayır dualarını alabilmek” dedi.

Söz konusu çalışmada, Derince’de 13 bin, Kafaca’da 10 bin, Sakarkaya’da 3 bin toplamda ise 26 bin metrekare kilit parke taşı döşenecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500