Advert
Advert
Advert

SİLAH VE MÜHİMMATLAR BULUNDU…

SİLAH VE MÜHİMMATLAR BULUNDU…
Bu içerik 6481 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

15 Temmuz Cuma akşamı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kısa süre önce ayrıldığı otele saldırıda bulunan darbeci askerlerin bölgede aranmasına devam ediliyor.

Önceki gün bu saldırgan gruptan bir üsteğmenin yakalandığı haberi gelmiş, Armutalan’da bir evin balkonundan giysi ve havlu çalınması üzerine yörede arama çalışmaları yoğunlaştırılmıştı.

Yapılan yoğun çalışmalar sonucu Marmaris dağlık bölgede yapılan arazi aramalarında çok sayıda silah ve mühimmatın ele geçirildiği bildirildi.

Muğla Valiliği’nden açıklama…

Konuyla ilgili olarak Muğla Valiliği’nden yapılan açıklama şöyle:

“Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ayrılmasının ardından Muğla’nın Marmaris ilçesinde konakladığı otele saldırı düzenleyen askerlerin yakalanması için yürütülen çalışmalar sırasında dağlık bölgede güvenlik güçlerince yapılan arazi aramalarında; 12 adet tüfek, 3 el bombası, 2 bağ launcher, 6 adet tabanca şarjörü, 21 adet tüfek sarjörü, 1 adet baretta tabanca, Evrak ve dökümanlar, 2 adet flashbang, 1 adet gece görüş, 2 sırt çantası, 1 tane termal, 1 adet yüzbaşı rütbeli gömlek, 3 hücum yeleği, 1 adet aksiyon kamera, 50 adet kutusunda 9 mm fişek bulunmuştur.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500