Advert
Advert
Advert

VALİ ÇİÇEK’TEN, “DEMOKRASİ NÖBETİNE” DESTEK…

VALİ ÇİÇEK’TEN, “DEMOKRASİ NÖBETİNE” DESTEK…
Bu içerik 1429 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Valisi Amir Çiçek Cumhuriyet Meydanı’nda Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki gösteren vatandaşların “demokrasi nöbetine” destek verdi…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine araçlarla ve yaya olarak Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı önünde toplanan vatandaşlar, ellerindeki Türk bayraklarıyla sloganlar atıp, darbe girişimine karşı tepkilerini dile getirdi.

Alana gelen Muğla Valisi Amir Çiçek, çocuklarla ve yaşlı vatandaşlarla da yakından ilgilenerek demokrasi nöbetine verdikleri destek nedeniyle teşekkür etti. Darbe girişimini reddederek devletinin yanında olduğunu gösteren Muğlalı vatandaşların kararlılığından duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çiçek, “Bizde bu vatan, bayrak ve devlet sevgisi olduğu sürece Türkiye Cumhuriyeti Devleti asla bölünmeyecektir” dedi.

Vali Çiçek, ayrıca demokrasi nöbetine ellerinde Türk Bayrakları ile gelen Muğlasporlu futbolculara, vatandaşlara verdikleri destekten ötürü teşekkür etti. Konuşmasının ardından Vali Çiçek tarafından nöbet tutan vatandaşlara ikramlar dağıtıldı.

Demokrasi nöbetine, sivil toplum kuruluşları ile kamu kurum ve kuruluşları stand açarak destek verdi. Bu kapsamda vatandaşlara ay yıldızlı tişört, bayrak ve su ile çeşitli yiyecekler dağıtıldı.

Vatandaşlar, dev ekranda, televizyon kanallarından gündemi takip etti ve haber bültenlerini izledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500