Advert
Advert
Advert

FEN İŞLERİ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR…

FEN İŞLERİ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR…
Bu içerik 1295 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat tarafından sürdürülen mahalle ziyaretleri sırasında muhtarlar ve vatandaşlardan gelen talepler adım adım yerine getiriliyor…

Gelen taleplerle ilgili olarak bir çalışma planı oluşturan Fen İşleri Müdürlüğü kırsal mahallelere birçok hizmeti aynı anda götürüyor.

Taş duvar, istinat duvarı, yol genişletme, yol tesviyesi, yeni yolların açılması, sati asfalt kaplama, parke taşı döşemesi, yeni park alanları düzenlemesi gibi birçok işi bir arada sürdüren ekipler ayrıca okul ve camilerin de bakım ve onarımını gerçekleştiriyor.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Oluşturulan çalışma planı doğrultusunda Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Ören ve Boğaziçi mahallelerinde sati asfalt kaplaması, Bafa, Güllük, Alaçam, Kırcağız, Derince, Sakarkaya mahallelerinde parke taşı döşemesi, Akçalı ve Gölyaka mahallelerinde yol genişletme ve İstinat duvarı çalışmaları, Ekinanbarı mahallesinde ise ova yolu tesviyesi yapıyor.

Ekipler ayrıca Kırcağız ve Kılavuz mahallelerindeki camilerin bakımı, yenilenmesi ve çevre düzenleme işlerini de sürdürüyor.

Sürdürülen çalışmalar hakkında bir açıklama yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “132 mahallemize eşit hizmet götürmek, sorun çözmek, insanlarımızı memnun etmek adına başlattığımız çalışmalarımız devam ediyor. Mahalle ziyaretleri esnasında muhtarlarımızdan ve vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda oluşturduğumuz plana göre ekiplerimiz çalışmalara başladılar. 2016 yılı sonunda kırsal mahallelerimizdeki değişimi herkes görecek” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500