Advert
Advert
Advert

MUĞLASPOR’DA SEÇMELER BUGÜN…

MUĞLASPOR’DA SEÇMELER BUGÜN…
Bu içerik 1096 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

3 Eylül’de başlayacak olan yeni sezon öncesi çalışmalarını kendi tesislerinde sürdüren Muğlaspor’da yönetim kurulu takıma genç yetenekleri kazandırmak için futbolcu seçmeleri yapacak. Muğlaspor Kulübünden yapılan açıklamada A Takım için futbolcu seçmelerinin 21 Temmuz Perşembe yani bugün saat 17.30’da Muğla Atatürk Stadında yapılacağı kaydedildi. Açıklamada seçmelere katılmak isteyen futbolcuların Muğlaspor Kulübünün 0-252-214 25 00 numaralı telefonundan kayıt yaptırabilecekleri ifade edildi.

3. Lig ekiplerinden Muğlaspor yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor. 3 Eylül’de başlayacak olan yeni sezon öncesi Teknik Direktör Hüseyin Yenikan yönetiminde çalışmalarını sürdüren yeşil beyazlılarda moraller yerinde. Muğlaspor'da takım çalışmalarına devam ederken, yönetim kurulu da takıma yetenekli gençleri kazandırmak için futbolcu seçmeleri düzenleyecek.

Muğlaspor yönetim kurulundan yapılan açıklamada A Takım futbolcu seçmelerinin 21 Temmuz Perşembe gün Saat 17.30’da Muğla Atatürk Stadında yapılacağı ve bu seçmelere katılmak isteyen futbolcuların Muğlaspor Kulübünün 0252 214 25 00 numaralı telefonundan kayıt yaptırabilecekleri açıklandı.

MUĞLASPOR KULÜBÜNDEN SAĞDUYU ÇAĞRISI…

Öte yandan geçtiğimiz günlerde yaşanan darbe girişimi sonrası Muğlasporlu teknik kadro ve futbolcular antrenmanda Türk Bayrağı açarak sağduyu çağrısında bulundu. Ayrıca konuyla ilgili Muğlaspor Kulübü yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamada şu görüşlere yer verildi;

“Muğlaspor Kulübü olarak geçtiğimiz gün gerçekleşen askeri kalkışmanın, modern bir demokrasiyle yönetilen Türkiye Cumhuriyeti'nde asla kabul edilemez olduğuna ve Türkiye Cumhuriyeti'nde halkımızın iradesi üstünde bir güç olamayacağına inanıyor,  bugünlerin demokrasiye inanma ve sahip çıkma günü olduğunu tüm benliğimizle haykırıyoruz. Tüm Muğlaspor camiası olarak demokrasiye karşı yapılan her türlü darbe girişiminin karşısında olduğumuzu önemle bildiririz.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500