Advert
Advert
Advert

TURİZM ENVANTERİ MİLAS’TA DA İNCELENDİ…

TURİZM ENVANTERİ MİLAS’TA DA İNCELENDİ…
Bu içerik 1053 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin “Kıyıdan Kırsala Turizm” bakış açısından hareketle düzenlediği Turizm Alanları İncelemeleri devam ediyor. Turizm envanterini çıkarmak amacıyla düzenlenen incelemeler Milas’ta da gerçekleştirildi…

Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm, Gençlik ve Spor Dairesi Turizm ve Tanıtım Şube Müdürlüğü tarafından yapılan incelemelerde, Muğla’nın ilçelerinde yer alan turizm alanları tespit edilerek kayıt altına alınıyor.

Muğla’nın ilçeleri ve özellikle geri planda kalan alanların turizm envanterini çıkarmak amacıyla düzenlenen incelemeler, Bodrum ve Datça ilçelerinden sonra Milas ve Fethiye ilçelerinde de gerçekleştirildi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkanı Ali İnan konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “İlçelerimizde yapılan turizm alanları inceleme gezileri sonucunda elde edilen veriler broşür ve kitapçık haline getirilerek tanıtım amaçlı kullanılmak üzere kayıt altına alınıyor. Diğer İlçelerimizde de devam edecek incelemeler ile kıyıya gelen turistin kırsala gelmesini sağlamak açısından çok büyük önem taşıdığına inanıyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500