Advert
Advert
Advert

MİLASLILAR BAYRAKLARIYLA SOKAKLARDA…

MİLASLILAR BAYRAKLARIYLA SOKAKLARDA…
Bu içerik 12558 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Türk Silahlı Kuvvetleri’ndeki bir grubun darbe girişimi sonrası ilçemizde de bir grup vatandaş Türk Bayraklarıyla yola çıktı…

Atapark’ta toplanmaya başlayan vatandaşlara AKP Milas İlçe Teşkilatı binası önünde toplanan partililer yürüyerek konvoy eşliğinde Atapark’a geldiler.

Türk Bayraklarıyla alanı dolduranlar ‘vur vur inlesin Pensilvanya dinlesin’, ‘Recep Tayyip Erdoğan’, ‘dik dur eğilme bu millet seninle’, ‘ya Allah bismillah allahu ekber’, ‘Milas uyuma demokrasiye sahip çık’, ‘asker kışlaya’, ‘Milas uyuma reisine sahip çık’, ‘ezan susmaz bayrak inmez’, ‘vatan sana canım feda’, ‘ne mutlu Türk'üm diyene’, ‘millet burada hainler nerede’ sloganları attılar.

Hep bir ağızdan İstiklal Marşımızı seslendirdiler.

Kaymakam makamında...

Yaşanan olayların ardından Milas Kaymakamı Fuat Gürel, Milas Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş, Milas İlçe Emniyet Müdürü M. Cüneyt Yörükoğlu, Milas İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Halit Çalmuk ile makamında bir araya geldi. Süreci makam odasından takip ettiler.

Biz gerekeni yaptık...

Kaymakam Fuat Gürel ile görüşme yapan bazı partililer daha sonra Atapark’a dönerek alanda bulunanlara yönelik konuşma yaptılar. Alandakilere hitap eden AKP Milas İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emre Güçlü “Milaslı yetkililerle biraz önce görüşme yaptık. Ankara ve İstanbul dışında hiçbir yerde sorun yaşanmadığını, buradaki girişimlerinde bastırıldığını söylediler. Biz bugün gerekeni yaptık. Parti gözetmeksizin alanlardayız. Allah herkesten razı olsun. Bizler vatanımıza bayrağımıza her zaman sahip çıktık” dedi.

Selalar okundu...

Yaşanan darbe girişimlerinin ardından ülkemizin birçok yerleşim yerlerinde olduğu gibi Milas’taki Camilerden de sela okundu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hüseyin Turan     0000-00-00 sükunet .!.Diyorum.
Hüseyin Turan     0000-00-00 sükunet .!.Diyorum.
Hüseyin Turan     0000-00-00 sükunet .!.Diyorum.