Advert
Advert
Advert

AKP’LİLERDEN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ…

AKP’LİLERDEN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ…
Bu içerik 2110 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

AKP Milas İlçe Teşkilatı Başkanı Levent Akyer ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, ilçemizde yeni göreve başlayan Milas Orman İşletme Müdürü İsmet Dokur’u ve Müdür Yardımcısı Ömer Kahraman’ı ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledi…

Milas Orman İşletme Müdürlüğü’nde yaşanılan idari değişimin ardından yeni göreve başlayan Milas Orman İşletme Müdürü İsmet Dokur ve Müdür Yardımcısı Ömer Kahraman’ı AKP Milas İlçe Teşkilatı Başkanı Levent Akyer ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ziyaret etti.

İlk olarak Kurum Müdürü Dokur’u makamında ziyaret eden Başkan Akyer, hayırlı olsun dileklerini iletti. Milas Orman İşletme Müdürlüğü’nün aynı zamanda Bodrum’dan da sorumlu olduğunu bildiğini dile getiren Başkan Akyer; “Milas coğrafi açıdan zor bir yer. Görev ve sorumluluk alanlarını bir hayli fazla. Umarım yaz aylarında çok fazla yangınımız çıkmaz ve milli servetimiz olan ormanlarımız en az şekilde yangından zarar görür. Milas için faydalı ve yararlı olacak her çalışmayı destekliyoruz” dedi.

Milas Orman İletme Müdürü İsmet Dokur ise kendisine yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yangın dönemini en az hasarla atlatmak için gece gündüz çalıştıklarını belirterek, Milaslıların desteğiyle daha da başarılı olacaklarını ifade etti.

Kahraman’da ziyaret edildi…

Dokur’a yapılan ziyaretin ardından İlçe Başkanı Akyer ve beraberinde bulunan partililer kısa bir süre önce göreve başlayan Milas Orman İşletme Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Ömer Kahraman’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

Kahraman da kendisine yapılan ziyaretten dolayı partililere teşekkür etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500