Advert
Advert
Advert

KIRCAĞIZ, MEŞELİK VE BOĞAZİÇİ’NDE ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR…

KIRCAĞIZ, MEŞELİK VE BOĞAZİÇİ’NDE ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR…
Bu içerik 1857 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi’nin kırsaldaki mahallelere yönelik yatırımlarını sürdürmekte olduğu, ilçemize bağlı 132 mahallede vatandaşlarımızdan gelen talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda sürdürülen yatırımların mahalle sakinlerinin beğenisini kazandığı bildirildi.

Belediye Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Belediye Başkanı Muhammet Tokat tarafından başlatılan kırsal mahalle ziyaretlerinde muhtarlar ve yurttaşlarca dile getirilen talepler doğrultusunda Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Gelen talepler doğrultusunda çalışma planını oluşturan Bayındırlık Birimi ekipleri, yeni park alanları yaratılmasından, yeni yol açma, parke döşeme, asfalt kaplama ve yol genişletme gibi birçok işi bir arada yürütüyor.

Yapılan çalışmalar kapsamında Kırcağız mahallesine yeni park alanı oluşturulurken, Meşelik mahallesinde de yol açma ve genişletme çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince, Boğaziçi mahallesi Doktorlar sitesi arasında yeni imar yolu çalışmaları da sürdürülüyor.  Yürütülen yeni imar yolu çalışmaları doğrultusunda, temel malzeme serimi, stabilize serimi ve dolgu çalışmaları gerçekleştiriliyor. Çalışmaların tamamlanmasıyla Boğaziçi Mahallesi ile Doktorlar sitesi arasında ulaşım daha rahat sağlanmış olacak.

Yapılan çalışmalar hakkında açıklama yapan Başkan Tokat; “132 mahallemize eşit hizmet götürüyoruz. Her vatandaşımızın hayatını kolaylaştırmak ve daha kaliteli bir yaşam sürmelerini sağlamak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yürüttüğümüz çalışmalarımızda vatandaşlardan gelen talep ve öneriler de bizim için önemli. Onların ihtiyaçlarını en kısa sürede gidermek ve yeni yatırımlar yapmak için imkanlarımız doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Amacımız iş yapmak, sorun çözmek, insanları memnun etmek” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500