Advert
Advert
Advert

PARKLARA SALDIRILAR NE YAZIK Kİ SÜRÜYOR…

PARKLARA SALDIRILAR NE YAZIK Kİ SÜRÜYOR…
Bu içerik 1800 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi tarafından yaptırılan parklara, kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından yöneltilen saldırılar ne yazık ki sürüyor… Saldırıların hedefinde bu kez de TOKİ konutlarında yer alan çocuk oyun alanı vardı…

Daha önceki günlerde tahrip edilen Gümüşlük ve Aydınlıkevler Mahallelerindeki çocuk parkları Milas Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü tarafından onarılarak kullanılır hale getirilmişti.

Geçtiğimiz günlerde yine Aydınlıkevler Mahallesi sınırları içinde bulunan TOKİ konutlarına özel olarak yapılan park kimliği belirsiz kişi veya kişilerce tahrip edildi.

Gerçekleştirilen saldırılar yüzünden çok büyük hasar gören çocuk oyun grupları ve park mobilyalarının Milas Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından onarımına başlandığı bildirildi.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, konuyla ilgili bir açıklama yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Çocukların oyun alanılarına zarar veren zihniyet, bu kentin, bu ülkenin insanı değildir” dedi ve sözlerini şöyle sürdürdü:

“Toplumsal barışa en çok ihtiyaç duyduğumuz bir süreçte, bu tür davranışların kentlere ve insanlığa hiçbir şey kazandırmayacağını herkes bilmeli. Kentimizde böyle bir hareketi yapanları, çocuklarımızın mutluluğu için yaptığımız çalışmaları gölgelemek isteyenleri şiddetle kınıyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ayşe     0000-00-00 Yazıklar olsun bunu yapanlara ne istiyorsunuz çocuklarımız bırakınca cocuklarini yaşasinlar heryer betonlaşti çocuklara yeşil alan birakmadilar oynucak bu küçük alanı olara çokmu gördünüz oyuncaklara zarar veren elleriniz kopsun insaliktan nasibini almamış mahluklar
ertugrul     0000-00-00 Belediyenin isi ne yama yapmak park zorunuzami gitti